Send
Trading Platforms

Vitajte v Global Futures!

Ďakujeme Vám za Váš záujem o Global Futures. Venujte prosím chvíľku pozornosť tejto stránke aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo môžeme ponúknuť. Ak by ste radšej hovorili s jedným z našich zástupcov priamo, kliknite tu vyplniť kontaktný formulár alebo nám zavolajte na 877-367-3177 Bezplatná linka (USA/Kanada) alebo +1-818-728-0415 Medzinárodná. Náš viacjazyčný personál zahŕňa hovorcov viac ako 10 jazykov.

Pre vaše pohodlie, elektronický prekladateľ bol nainštalovaný na celej našej webovej stránke. Ak chcete aktivovať elektronický prekladateľ, prejdite prosím na pravom hornom rohu ľubovoľnej stránky a vyberte požadovaný jazyk z padajúceho zoznamu a kliknite na tlačidlo pre prehrávanie. Vezmite prosím na vedomie, že preklady sú generované elektronicky; ak prípadne preklady nie sú jasné, neváhajte kontaktovať našu kanceláriu pre osobné vysvetlenie členom nášho viacjazyčného personálu.

O Global Futures

Registrovaná u CFTC a člen NFA od roku 1998, spoločnosť „Global Futures“ komoditné termínové maklérstvo a cudzia výmena (dealer so zahraničnou menou ) firma, lokalizovaná v Tarzana, Kalifornia s niekoľkými pobočkami. V spoločnosti „Global Futures“ sme hrdí na naše konkurencieschopné sadzby provízií, nízke denné obchodné marže a vynikajúce zákaznícke služby. Spoločnosť „Global Futures“ je jedným z najväčších nezávislých predstavujúcich maklérskych firiem ponúkajúcich termíny, opcie a zmenárenské služby na všetkých hlavných burzách po celom svete. Global vybudovala solídnu a lojálnu klientsku nadáciu kvôli našej skúsenosti, zvýšené etické normy a efektivitu. My pracujeme úspešne s inštitucionálnymi a maloobchodnými obchodníkmi, rovnako ako aj s CTAs, hedžové fondy, obchodné školy, termínové a meniace systémové poskytovatelia, apod. Kliknite tu pre viac informácií o spoločnosti „Global Futures“.

10 + termínové a meniace obchodné platformy

Podporované a posilňované globálnou technológiou, naše platformy sú navrhnuté tak, aby poskytovali výkonný, spoľahlivý a údajové sprostredkovacie riešenia. S 10 + obchodnými platformami na výber, veríme, že každý obchodník môže nájsť platformu, ktorá sa dobre hodí k jeho/jej štýlu obchodovania.

Pre terminovaných obchodníkov v súčasnosti ponúkame: Turbo Trader 2, Global Zen Trader, X_TRADER®, J-Trader, a ďalšie.

Pre meniacich obchodníkov v súčasnosti ponúkame: MetaTrader 4, GTS, eGlobalFX, a ďalšie.

Ponúkame zadarmo naživo simulované obchodné účty na všetkých platformách vyššie uvedené, aby naši zákazníci mohli vyskúšať a zoznámiť sa s platformou a/alebo obchodnými systémami pred začatím obchodovania s reálnymi peniazmi. Kliknite tu pre vyžiadanie zadarmo demo na jeden (alebo viac!) z našich obchodných platform.

Nízke denné obchodné marže

Ak chcete zobraziť všetky naše marže, kliknite tu.

24-hodín* Podpora zákazníkov

Naše vnútropodnikové technické oddelenie a oddelenie objednávok sú k dispozícii 24-hodín* denne pomôcť s všelijakými platformovými otázkami alebo problémami. * Sme k dispozícii pomôcť Vám od nedele 13:00 h. do piatku 15:00 h.

Staňte sa zahraničným poradcom

Ak máte trvalý pobyt mimo USA, ponúkame kompletné zahraničné maklérsku na kľúč operáciu a sme vybavení zvládnuť všetky aspekty vášho podnikania. Naši skúsení pomocní pracovníci sú Vám k dispozícii za žiadne náklady: Nové účty oddelenie, Oddelenie marže, technická podpora, Zhoda, Objednávacie oddelenie, rozvoj internetových stránok, a vnútorné brokeri. Ponúkame reálne časove "označ na trhu" rizikový manažment, mnohojazykovú technickú podporu, On-line zákaznícke závierky a akciové prevádzky, propagačné materiály, plná marketingová a reklamná pomoc, priamy prístup ku kvalifikovaným účtovníkom, viacnásobné čistenie a program vedúcej generácie. Kliknite tu pre viac informácií o našom zahraničnom konzultačnom programe.

Začíname

Ste pripravení otvoriť obchodný účet v „Global Futures“? Kliknite tu aby ste začali. Ak by ste chceli viac informácií alebo by ste chceli hovoriť s jedným z našich mnohojazyčných maklérov priamo, kliknite tu.